Mossa le biztonságosan a 96 vagy 384 lyukú mikrolemezeket a WellwashTM Versa mikrolemez-mosóval, amely egy könnyen használható microplate-strip mosó a rutin ELISA alkalmazásokhoz.
-
Termék leírása
-
Thermo Scientific WellwashTM Versa mikrolemez-mosó
- Mossa le biztonságosan a 96 vagy 384 lyukú mikrolemezeket a Thermo Scientific Wellwash™ Versa Microplate Washerrel, egy könnyen használható mikrolemez-csíkmosóval a rutin ELISA alkalmazásokhoz. Nagy teljesítményre és sokoldalúságra tervezve, élvezze a könnyű használatot és a kényelmet, amelyet a grafikus felület, a helyi nyelvi verzió és az USB-port biztosít.
- Egyszerűsítse ELISA munkafolyamatát eGuide-unk (elisaguide.thermoscientific.com). segítségével, ahol megtekintheti teljes portfóliónkat az összes ELISA-igényéhez.
- Könnyű és kényelmes használat.
- Nagyméretű színes kijelző és billentyűzet a könnyű és kényelmes használatért.
- A letisztult kijelző mindent egy képernyőn mutat.
- A felhasználói felület logikus és intuitív, lehetővé téve a gyors protokollfejlesztést.
- A könnyen használható szoftver minimális betanítást igényel a gyors indításhoz.
- Megbízható és biztonságos teljesítmény.
- A nyomásmentes palackok használata biztonságos.
- A mosó- és hulladékpalackokban is található folyadékszint-érzékelő.
- Az automatikus öblítési és feltöltési funkciók biztosítják a biztonságos teljesítményt.
- Az aeroszolfedél megakadályozza a fertőző betegségek aeroszolosodását.
- A plate érzékelő felismeri, ha a plate jelen van.
- Optimális mosási teljesítmény.
- A sweep üzemmód rendkívül alacsony reziduális térfogatot biztosít a well-ben, ami megbízható vizsgálati eredményeket eredményez.
- A mosási teljesítményt tovább optimalizálják az olyan állítható paraméterek, mint az adagolási és aspirációs magasság, valamint a szívási sebesség.
- További sokoldalúság.
- USB-port a protokollok több mosó közötti átviteléhez, valamint jelentések és naplófájlok nyomtatásához.
- Speciálisan tervezett 2×8 cellás mosófej áll rendelkezésre a sejtmosáshoz.
- Két 1×8 mosófej, két mosópalack és egy öblítőpalack, opcionálisan két 1×12 mosófej, 1×16 mosófej és 2×8 cellás mosófej fokozott rugalmasságot kínál.
- Lehetőség automatizált rendszerekhez való csatlakozásra.
- Ajánlott: cELISA-alapú vizsgálatokhoz, sejtmosáshoz.
-
-
Letöltések
Nagy Nándor
Kereskedelmi képviselő
Amennyiben további kérdése van a termékkel kapcsolatban, vagy ajánlatot szeretne kérni, kérjük keresse kollégánkat.